Veicam visa veida būvniecību, t.sk., būvju atjaunošanu, restaurāciju, konservāciju, nojaukšanu un remontdarbus. Šos procesus nodrošina pieredzējuši projekta vadītāji, darbu vadītāji un darbinieki. Būvniecībā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, sertificēti, augstas kvalitātes pārbaudīti materiāli, instrumenti un iekārtas.

Būvdarbu kvalitātes kontrolei uzņēmumā ir izveidots iekšējā audita dienests, kas veic regulāru objektu apsekošanu un kvalitātes kontroli, t.sk., kontrolē normatīvo aktu ievērošanu darba drošības tehnikas ievērošanā objektos, vides aizsardzībā un projekta dokumentācijās.

Kvalitātes vadības sistēma ISO 9001
Vides pārvaldības sistēma ISO 14001
Darbinieku drošības un veselības aizsardzības vadības sistēma OHSAS 18001

Viesiem darbiem ir noteikts garantijas laiks.

Pareizu un mūsdienām atbilstošu inženiertehnisko risinājumu izstrāde un realizācija, ir panākumu atslēga dzīves kvalitātes uzlabošanai, finanšu un vides resursu lietderīgai izmantošanai un apkārtējās vides aizsardzībai.

Inženiertehnisko risinājumu izstrādē piedalās tikai kvalificēti darbinieki, kuriem ir atbilstoši kvalifikāciju apliecinoši diplomi un sertifikāti, un kuru pieredze ir pietiekoša paredzēto darbu izpildei.

Piedāvājam veikt šādu inženiertehnisko risinājumu izstrādi un realizāciju:

Ūdensapgāde;
Kanalizācija;
Apkure;
Gāze;
Elektroinstalācija;
Ventilācija.

Pirts un pirts rituāls ir veids kā atjaunot un atveseļojot organismu, likt aizmirst ikdienas rūpes, mazināt stresu, nodrošināt organismam nepieciešamo enerģijas pieplūdumu, veicināt labsajūtu, dzīvesprieku un organisma imunitāti.

Mēs piedāvājam no ekoloģiskiem materiāliem pašu ražotas gan mobilās, gan stacionārās pirtis, kā arī atpūtas mājas – mucas “Sea pleasure”, kas nodrošinās Jums un Jūsu tuvajiem neaizmirstamas sajūtas un pilnīgu labsajūtu. Pirts ražošanas process ir gadu simtiem pārbaudītu tradīciju un mūsdienu tehnoloģiju kopums, kas viens otru papildina, sasniedzot maksimālo vēlamo rezultātu.

Ar prieku palīdzēsim atrast pareizos risinājumus Jūsu sapņu pirtij no projektēšanas un izgatavošanas līdz pat uzstādīšanai Jums vēlamajā vietā.

Koks vienmēr ir bijis viens no visbiežāk izmantotajiem dabīgajiem materiāliem gan būvniecībā, gan arhitektūrā, gan interjera dizainā. Koka unikalitāte slēpjas ne tikai tā izturībā, bet arī par tā daudzpusībā, un tas var pilnīgi pārveidot ēku vai telpu, ja vien to lieto pareizā vietā un veidā.

Strādājot pie koka dizaina elementiem, mūsu meistaru rokās kokmateriāliem, ko apstrādājuši mūsu senči, vai pati māte daba, tiek dota “otrā elpa”, tā radot patīkamu un mājīgu gaisotni klasiskā, vai modernā stilā.

Piedāvājam teleskopiskos izlices pacēlājus līdz 18m nomu fiziskajām un juridiskajām personām. Piekabes tipa, velkamie pacēlāji ar grozu, kas darbināmi ar akumulatoriem, vai dīzeļmotoru, ir piemēroti dažādiem celtniecības, apdares un montāžas darbiem augstumā gan telpās, gan ārpus tām. Pacēlāji ir ērti transportējami un parocīgi izmantošanai. Pacēlāji ir sertificēti un ir veiktas ikgadējās tehniskās pārbaudes.

Par pacēlāju pieejamību un cenām rakstīt mums sadaļā Kontakti

Projektēšana

Ievērojot normatīvo aktu prasības, veicam pilnu būvprojektu izstrādi un saskaņošanu visa veida būvobjektu būvniecībai, atjaunošanai, konservācijai, restaurācijai un nojaukšanai, kas ietver visus būvdarbu veikšanai nepieciešamos konstruktīvos risinājumus un mezglus. Tāpat, veicam būvprojektu izstrādi atsevišķiem konstruktīvajiem risinājumiem, mezgliem un atsevišķām būvkonstrukcijām.

Nodrošinām būvobjektu un būvprojektu ekspertīzes, kā arī veicam ēkas energoefektivitātes novērtējumu.

Tāmju sastādīšana

Veicam būvobjektu apsekošanu, remontdarbu apjomu noteikšanu, kā arī aprēķinam būvizmaksu apmēru.