Meža iela 7

2019. gada nogalē veiksmīgi pabeidzām ēkas renovāciju Jaunolainē, Meža ielā 7.

“ALTUM” valsts attīstības finanšu institūcijas programmas: „Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts un dzīvojamās ēkās” 4.2.1.1.specifiskā atbalsta mērķa pasākuma „Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās” īstenošanas noteikumi”, ietvaros tika veiksmīgi renovēta māja Jaunolainē, Meža ielā 7.

Renovācijas ietvaros tika veikti šādi darbi:

  • Fasādes siltināšana ar 150mm akmens vati. Materiāls un tā biezums tika noteikts veicot energoauditu.
  • Pagrabstāva pārseguma siltināšana ar akmens vates lamellām ar biezumu 100mm
  • Bēniņu stāva siltināšana ar beramo akmens vati 450mm biezumā.
  • Apkures un ūdensapgādes, kā arī kanalizācijas sistēmas pilnīgu renovāciju pārejot no vienkontūru apkures cauruļu sistēmas uz divu kontūru sistēmu, kas ir daudz modernāka un efektīvāka.
  • Visā ēkā uz radiatoriem ir arī uzstādīti moderni alokatori, kas vēl vairāk ļaus iedzīvotājiem kontrolēt savā dzīvoklī patērēto siltuma enerģijas daudzumu.
  • Jumta pārseguma paneļu atjaunošana, remontējot bojātās vietas. Kā arī visas jumta plaknes hidroizolācijas izveidošana.
  • Jauna un moderna zibensaizsardzības sistēma.

Tika atjaunotas arī dzīvokļu īpašnieku lodžijas, attīrot vecās metāla konstrukcijas, aizsargājot tās no turpmākas korozijas. Visai mājai tika izveidota jauna vizuāli skaista vienota lodžiju fasādes daļas apdare. Lodžijās tika atjaunots arī grīdas segums. Jaunais grīdu segums ir uz epoksīdu materiālu bāzes kas ir gan izturīgs pret nolietojumu kā arī hidroizolējošs.

Visi darbi veiksmīgi pabeigti 2019. gada 15. novembrī.
Visus darbus paveicām pašu spēkiem, un garantijas laiks mūsu darbam ir 5 gadi.

Šobrīd norit ēkas nodošanas process. Tākā darbi ir pabeigti decembrī, teritorijas sakārtošanu, norunājot ar pasūtītāju esam atlikuši uz šā gada pavasara sākumu, kas ir tikai loģisks risinājums.

Pateicamies mājas iedzīvotajiem un pasūtītājam SIA “Zeiferti”, par sadarbību. Tikai strādājot kopā ar iedzīvotājiem un pasūtītāju darbu norise varēja būt tik raita un veiksmīga. Jāņem vēra, ka šajā namā ir 98 dzīvokļi!